oluklu mukavva

OLUKLU MUKAVVANIN FAYDALARI

Oluklu Kağıt Ambalaj, ürünlerin üretildiği, nakledildiği ve sergilendiği her yerde görülebilir! Yaklaşık 150 yıl önceki icadından bu yana, dünya ürünlerinin yaklaşık% 70'ini üreticiden tüketiciye koruyarak ve paketleyerek malların güvenli ve hijyenik geçişini sağlamıştır. Optimum kullanım ve dağıtım için herhangi bir şekilde veya boyutta üretilebilir. Kilitli istifleme özellikleri, taşıma sırasında hareketi en aza indirir. Mağaza içinde kolay açma ve taşıma için de özelleştirilebilir.

Plastik yerine oluklu mukavva

Daha az plastik ambalaj - neredeyse tüm tüketim malları ve perakende şirketleri şu anda sürdürülebilirlik stratejilerinin bir parçası olarak bu hedefi takip ediyor. Stephan Kaar, GVM çalışmasının yazarlarından alıntı yapıyor: "Society for Packaging Market Research (GVM) tarafından yapılan bir araştırmaya göre, mevcut tüm plastik ambalajların yüzde 21'i oluklu mukavvadan yapılan çözümlerle değiştirilebilir." Meyve ve sebzelerin ambalajlanması durumunda, tasarruf potansiyeli yüzde 64 bile. Kaar, "Oluklu mukavvadan yapılan ambalajı tercih eden herkes, dünyamızın kaynaklarını korur, tüketiciler tarafından talep görür ve iklimin korunmasına önemli bir katkıda bulunur" diyor

....beğenip aldkların
Oluklu mukavva ambalajlar, E-Ticaret için vazgeçilmezdir. Tekstil giyim ve aksesuarları, elektronik aletler ve gıda - siparişler artık akrandan basit bir şekilde veriliyor ve neredeyse her zaman oluklu mukavva ile gönderiliyor. Oluklu mukavvanın hava ve kağıttan yapılmış hava yastığı gibi koruyucu özellikleri, ürünlerin güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.


oluklu mevve kutusu....daha uzun süre tazeliğini koruyun

Meyve ve sebzeler oluklu mukavvada paketlenirse, yiyecekler üç güne kadar daha uzun süre taze kalır. Ambalaj yalnızca bir kez kullanılır. Kullanılmış oluklu mukavva geri dönüştürülmekte, yıkama ve uzun iade taşımaları ortadan kaldırılmaktadır. Bu, CO2 tasarrufu sağlar ve aynı zamanda gıda israfını azaltır.

İçinde ne olduğunu göster
Güzel bir şekilde ambalaj tarasırımı yapılarak paketlenmiş ürünlerin içinde ne olduğunu göstermenize yardımcı olur.
 

1. sınıfta ulaşım
Meyve, sebze ve bal petekleri de, kaselerde ve kutularda birinci sınıf seyahat eder.

Seperatörlü özel korumalı kutu ile nakliye
Oluklu Mukavva Ambalajı. Demiryolu, hava, gemi ve kamyonla posta siparişi için korumalı sevkiyat kolaylığı sağlar.

 


 

Karton ambalajla korunan narin meyve

Kiraz, Erik, Kayısı, Üzüm veya çilek gibi hassas meyveler için tasarlanmış sağlam bir paket. Meyve, tüketicinin eve götürdüğü gibi çiftçi tarafından aynı kutuya paketlenebilir. Ürün satış noktasında çekici bir şekilde sergilenir ve kutu, üretici veya perakendecinin markaları ile basılabilir. Aynı zamanda gıda açısından da güvenlidir ve iç astara gerek yoktur.

Diğer bir avantaj, kutunun katlanabilir olmasıdır, bu da ambalajın nakliyesi sırasında alanı azaltır. Oluklu mukavvada her zaman olduğu gibi, kutu geri dönüştürülebilir. İsrafın nasıl azaltılabileceğine güzel bir örnek!

Oluklu ambalaj kutu

Oluklu mukavvadan yapılan olağanüstü ambalaj çözümlerini

Firmalar bin bir zahmetle hazırladıkları marka ürünlerinin satış noktasında iyi bir şekilde sunulmasını istemektedir Elmas kesim olarak adlandırılan bu ambalaj tasarımı, satış noktasında kolay açılmayı ve kutunun yırtılmamasını, böylece açma işlemi sırasında malzeme kalmamasını sağlar. Bu, rafta düzgün bir ambalaj sunumu sağlar. Elmas kesim ayrıca daha fazla ürün görünürlüğü sağlar. (Wellpappe Avusturya Ödülünde oluklu satış noktası ödülünü kazanan ambalaj modeli)

Matbaa Basımevi

Ambalaj Ürünleri

Sertifika Diploma

Kurumsal Dökümanlar

Tanıtım Dökümanları

Klasör - Dosya

Eşantiyon, Promosyon

Zarflar

Yardımcı Bilgiler