MATBAA BASIMEVİNDE YAPILAN İŞLER
 

KARTVİZİT

Kartvizit yapımında çok farklı özellikte işçilik kullanmayı seviyoruz. Matbaa baskı sisteminde kartvizit üretimi yapmak diğer işlere göre daha kolay gözükmesine rağmen zor ve zahmetli işler kategorisinde görmekteyiz.
Kenarı Boyalı Kartvizit, Özel Kesimli Kartvizit, Kalın Kartvizit, Dokulu Kağıtlı Zarf, Varak Baskılı Kartvizit, Toz Kabartmalı Kartvizit, Bölgesel Laklı Parlak Kartvizit, Selofanlı kartvizit,
Kartvizit Tasarımları, Kartvizit Örnekleri, Kartvizit Kesimleri, Kartvizit Kesim Örnekleri
 

ANTETLİ KÂĞIT

Antetli Kâğıt yapımında çok farklı özellikte işçilik kullanmayı seviyoruz.
Özel Dokulu Antetli Kâğıt, Varak Baskılı Kartvizit, Özel Tasarımlı Antetli Kâğıt.
Antetli Kağıt Tasarımları

BROŞÜR VE KATALOG
Firma ve ürün tanıtımı için kullanılan ürünlerin tasarım ve baskısı matbaamızda üretimi yapılmaktadır. Farklı özellik ve işçiliklerle alternatif modeller mevcuttur.


KARTON ÇANTA
marka bilinirliği arttırmak için sıkça kullanılan pazarlama ürünlerindendir. Karton çantalar genellikle alışveriş yapılan müşteriye satın aldıkları ürünleri içine koyması için verilir. Ancak güzel tasarlanmış karton çantalar günlük hayatta kullanılmaya devam edilir. Yapacağınız maliyeti sadece ürün satışınız üzerinden değerlendirmek yerine karton çantaları bir pazarlama ve tanıtım stratejisi olarak görmelisiniz.

ZARF

Yazışmalarda kullanılan zarflar. Farklı modellerde özel üretim yapılmaktadır.
Fatura Zarfı, Torba Zarf, İpli Zarf, Körüklü Zarf, Davetiyi Zarfı, Yırtılmaz Zarf,  Havakabarcıklı Zarf, Takviyeli Zarf, İlhale Dosya Zarfı. Hosta Dosya Zarfı, Arşiv Zarfı.

NOT KAĞITLARI

Küp blok, bloknot, defter gibi ürünleri matbaamızda farklı özellikte özel imalat yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri matbaa@matbaa.net adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.

DOSYA VE KLASÖRLER

Firma sunumlarınızda yardımcı olan bu ürünler farklı özellik ve modellerde yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri matbaa@matbaa.net  adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim.

TAKVİM

Tanıtım için kullanılan takvimler, Masa Takvimi, duvar takvimi, Gemici takvimi özelliklerinde yapılmaktadır. İstediğiniz özellikteki ürünler hakkında bilgileri matbaa@matbaa.net adresine göndereceğiniz postanıza en uygun fiyatları gönderelim

Hizmet Alanları
İstanbul, Beşiktaş, Levent, Maslak, Şişli, İstoç, İkitelli, Üsküdar, Altunizade, Ümraniye, Dudullu,  Ataşehir, Dudullu, Kozyatağı Bostancı Kadıköy, Maltepe, Pendik, Tuzla, Organize Sanayi Bölgesindeki firmaların Matbaa da üretilen Kartvizit Antetli Kağıt Zarf Katalog Klasör, Broşür, Kutu, Ambalaj, İpli Zarf, Davetiye, Fatura ve Sevk İrsaliyesi, Sipariş Fişi, Takvim, Defter, Ajanda. Kalem, Bloknot, Spiralli Defter ve Ajanda işlerini yapmaktadır. 

Matbaa Basımevi

Ambalaj Ürünleri

Sertifika Diploma

Kurumsal Dökümanlar

Tanıtım Dökümanları

Klasör - Dosya

Eşantiyon, Promosyon

Zarflar

Yardımcı Bilgiler