Yapışkanlı Etiketler, Plastik, Şeffaf, Kağıt, Karton, Aliminyum,

Etiket Label

YUVARLAK, DİKDÖRTGEN OVAL KARE ETİKETLER VE ÇIKARTMALAR
Etiketlerin ve çıkartmaların birden fazla kullanımı vardır. Hediye ve ambalaj, ürün markası, pazarlama promosyonları, Posta adresi etiketleri, yiyecek ve içecek etiketleri, ürünlerinizi markalamak ve daha fazlasını tanımlamasını, özelliklerini belirtilmesinin ekonomik bir yolu.
En uygun maliyetli yapışkan kâğıt, PVC, Şeffaf etiketlerimizden veya hem birçok kaplama hem de yapıştırıcıda bulunan daha dayanıklı, su geçirmez, metalize, Fosforlu renkle, alüminyum,  vinil etiketimizden birini seçin.
Baskı üretimini Ofset Baskı, Varak baskı, Dijital Baskı, Serigrafi Baskı, Lazer Markalama yapma imanımız bulunmaktadır.

Etiket Sticker Labils

Kullanıldığı alanlara göre etiketler
Adres Etiketleri ve Posta Etiketleri, Barkod Etiketleri ve Çıkartmalar, QR Kod Etiketleri Ve Çıkartmalar, Mum ve Sabun Etiketleri,Düzeltme Etiketleri ve Çıkartmalar,
Kozmetik Etiketler ve Çıkartmalar, Bitki, Ağaç, Çiçek Tanımlama Etiketleri, Çiçekler ve Çiçekçi Çıkartmaları, Floresan Etiketler ve Çıkartmalar,Yiyecek ve İçecek Etiketleri, Baharat, Aktar Etiketleri, Sağlık ve Güvenlik Etiketleri, El Temizleyici Etiketleri, Holografik Etiketler ve Çıkartmalar,Metalik Etiketler ve Çıkartmalar, Kişiselleştirilmiş Çıkartmalar, Kalite Kontrol Etiketleri Ve Çıkartmalar, Çıkarılabilir Etiketler, Perakende Fiyat Etiketleri ve Çıkartmalar,Sıralı Numaralandırılmış Etiketler, Vitamin ve Takviye Etiketleri, Su Şişesi Etiketleri, Su Geçirmez Etiketler ve Çıkartmalar, Düğün Çıkartmaları, Pencere, Vitrin, Kapı Çıkartmalar, Metal Markalama ve Fiber Lazer Baskı, Bobin Markalama Etiketleri,

Defter-Etiketi

Malzemeye göre üretilen etiketler
Su geçirmez, Parlak, Mat, Şeffaf, Opak Polietilen (PE)  Vinil, Yapışkanlı Etiketler
Gümüş Metalik, Altın Metalik, Polyester (PP) Solid Alüminyum Yapışkanlı Etiketler
Kuşe Parlak Lamine Mat Lamine Selofanlı  Yapışkanlı Etiketler
Beyaz Şeffaf Pencere Çıkartmaları, Kolay Sökülebilir Yapışkanlı Etiketler
Tyvek, Alüminyum, Prinç, Karton, Plastik Şeffaf ve Opak Yapışkansız Etiketler

son kontrol etiketi

QR KODLU SIRALI NUMARALANDIRILMIŞ DEĞİŞKEN DATA ETİKETLER
Sıralı sayılara, harflere veya her ikisine sahip etiketler, tüm malzeme ve bitiş kombinasyonlarımızda mevcuttur, bu nedenle uygulamaları sonsuzdur. Siz fikirleri üretmeye devam edin, biz de onları gerçeğe dönüştüreceğiz.
Çok çeşitli işletmeler ve endüstrilerde sıralı olarak numaralandırılmış etiketler için çok sayıda uygulama vardır. Ürün tanımlamasını ve izlenebilirliğini kontrol etmenin iyi bir yolunu arıyorsanız, sıralı olarak numaralandırılmış etiketler mükemmel seçimdir.
Bu etiket türü, özellikle örneğin bir envanter incelemesi yaparken, sıralı olarak numaralandırılmış etiketlerin hızlı ve kolay bir şekilde okunabilmesi anlamında barkodlamaya göre ek bir avantaj sağlar. Çıkartma uzmanlarımız, etiketinize numaralar eklemek için değişken verileri kullanır ve basit bir sistemle varlıkların zirvesinde kalmanızı sağlar.
İşletmenizin yalnızca 001-100 arasında numaralandırılmış varlık etiketleri gerektirmesi söz konusu olabilir veya örneğin her numaradan önce bir metin öneki (örneğin HL-001) eklemek isteyebilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, etiket baskı uzmanlarımız bunu gerçekleştirebilir.
Basitçe resminizi, gerekirse ihtiyacınız olan sıralı olarak numaralandırılmış etiket miktarını sağlayın, bize yazdırmamızı istediğiniz numarayı söyleyin ve gerisini biz hallederiz.

Sira-Numarali-Değisken-data etiket

QR KODLU SIRALI NUMARALANDIRILMIŞ DEĞİŞKEN DATA ETİKETLER

QR-kODLU ETİKET

QR-Kod-Code ETİKET

QR-Kod-Code ETİKET

Matbaa Basımevi

Ambalaj Ürünleri

Sertifika Diploma

Kurumsal Dökümanlar

Tanıtım Dökümanları

Klasör - Dosya

Eşantiyon, Promosyon

Zarflar

Yardımcı Bilgiler